עיצוב משרד ברוח צעירה ויצירתית בנס ציונה

סוג הנכס: משרד של 85 מ"ר נטו
עיר: נס ציונה
שכונה: מרכז יובלים
לקוח: -New  Generation מתכננים פיננסים ביטוח, פנסיה, משכנתאות אשר החליטו להתחדש במשרד חדש.

מי הלקוחות מולי?

אבי הלל מנכ״ל ומייסד, מתכנן פיננסי ופנסיוני וקרן הלל יועצת מימון לדיור. חברה של אנשים צעירים ונמרצים אשר ביקשו ליצור סביבת עבודה חדשנית, צעירה ומלאת חיים שתביא לידי ביטוי את ערכי החברה.

 

Previous slide
Next slide

איזה אתגר עמד בפניי?

בבניין מודרני המשקיף ל- 2 כיווני אוויר, קבלתי נכס עם שטח של 85 מ"ר עם חלונות קיר הפונים לנוף פתוח, הדרישה הייתה לעצב משרד מאוורר ונוח לחברי הצוות ובנוסף לייצר 2 חדרים להשכרה. סך הכל 6 חדרים ועוד 4 עמדות עבודה בחלל המרכזי. הרצון לשמור על וייב צעיר ותוסס לצד מגבלות השטח, גרמו לי להסתכל על התמונה הכללית קצת אחרת. חיפשתי משהו שיגרום לכל לקוח או אורח שנכנס לומר: "וואו." האמת היא שהפעם זה היה פשוט יותר ממה שתכננתי. הרמתי את הראש למעלה וראיתי שהמזגן וצינור המזגן ממוקמים בתקרה הגבוהה, מיד הבנתי שהחלק המכוער ביותר של המשרד, הולך להפוך ליהלום שבכתר. צינור המזגן והמזגן נצבעו בצבע סגול, הם הפכו לאלמנט עיצובי ונראו בולטים מאוד על רקע האפור הכהה בתקרה הגבוהה.

בדרך כלל במשרדים עם תקרות גבוהות וחלונות גבוהים נוצרת בעיה אקוסטית ועולה צורך להתקין פלטות אקוסטיות בתקרה שמטרתן לבודד את הרעש. במקרה זה השתמשתי בפלטות אקוסטיות בצבע אפור עכבר. על בסיס זה הצעתי לצבוע את צינור המזגן בסגול והתוצאה יצאה פשוט מהממת. ההמשך היה עם נגיעות סגולות של מחיצות ומדפים, גופי תאורה בפרוזדור, גופים מצילנדרים אשר נוצרו על פי סקיצות שלי ובהזמנה מיוחדת. ובנוסף, גופי התאורה מלבניים מלאי נוכחות אשר הוצבו מעל השדרה של אנשי המכירות

במה התמקדתי?

ההתמקדות הייתה בחלוקה חכמה ופונקציונאלית של החללים והחדרים תוך שמירה על קשר בניהם. את הנגרות עשינו בהתאמה מלאה לצרכי המשרד ותכנון נכון של מקומות אחסון כמו ארון תקשורת וחשמל. פרטי הנוי הנראים על המדפים הסגולים, נבחרו בקפידה להוספת טאץ' עכשווי. הם יוצרים אווירה ביתית נעימה ומעלים חיוך על פני המתבונן.

מה הצבעוניות שנבחרה?

הצבעים הנבחרים היו שחור, לבן אפור. עלה צורך להוסיף צבע רביעי שישתלב בהרמוניה וייתן טוויסט לעלילה. עלו כמה רעיונות אבל המחשבה להיצמד לצבעי הלוגו נראתה בעיניי כדבר הנכון ביותר וכך בחרנו את הצבע הסגול, כמו בלוגו, כצבע רביעי מנצח. את תמונת הלוגו תלינו בכניסה למשרד, שילוב הצבעים של זהב וסגול על רקע האפור כהה הקפיץ אותו כמה רמות קדימה ויצר את התוצאה שחיפשתי- עיצוב חדשני ופורץ גבולות.

עיצוב חדרי העבודה

ישנן פלטות אקוסטיות דקיקות על התקרה בצבעים של שחור ולבן ובמידות של שישים על מטר עשרים. כל מה שקשור במיזוג אויר הוכנס לתוכן כולל ספוטים. הרהוט המשרדי הנבחר היה בשחור וכלל מסכים שחורים המתכתבים עם הקירות האפורים והמרצפות באפור הבהיר. פינת הישיבה בכל חדר במשרד משדרת אווירה נעימה ומזמינה. המטרה הייתה ליצור פינות אינטימיות ואישיות, לדאוג לרווחת העבודה וגם ליצור נראות אחידה שתואמת את ערכי החברה. על הקירות נתלו תמונות מתאימות וגופי התאורה העדינים על התקרה ממשיכים את הקו העיצובי המודרני.

מי הלקוחות הפוטנציאלים למשרד מסוג זה?

משרד מסוג זה מתאים לחברה קטנה הכוללת אנשים שעובדים יחד כצוות ורוצים לשדר חיבור עסקי ומנטלי. השילוב הנדיר והכל כך מתאים בין הפלטות האקוסטיות האפורות לבין המזגן והצינור הדומיננטי שנצבעו בסגול נותן מראה צעיר ושיקי כזה שמותיר כל אדם שנכנס אל כותלי המשרד פעור פה ומלא התלהבות.

תכניות עבודה עבור עבודות שיפוץ ונגרות

Previous slide
Next slide

תלת מימד של המשרד 

Previous slide
Next slide

מאמרים נוספים

נעים להכיר, שמי הלנה מור

אחרי שנים רבות בעולם עיצוב פנים והום סטיילינג, התחלתי מסע מרגש, מעשיר וכיפי, שבו אני כותבת את הבלוג שלי ממקום אישי על נושאים הקרובים ללבי ולעיסוקיי, ומקווה לקרב אותם גם ללבכם ולביתכם.

נושאי הבלוג: עיצוב הבית, הום סטיילינג וטיולים סביב העולם, והם פונים אל בנות ה-40+ חובבות עיצוב ואל מעצבי פנים.

אני כותבת את מה שהייתי רוצה לקרוא בעצמי. באמצעות הבלוג והתכנים האותנטיים שבו, אני רוצה לקרב אל חייכם עוד יופי, סטייל וחוויות ולהכיר לכם דברים חדשים ומהנים.

רוצים לקבל ייעוץ לפני השיפוץ ללא התחייבות?

השאירו את הפרטים:

גלילה לראש העמוד
WhatsApp chat
דילוג לתוכן