עיצוב הבית – ייעוץ להתאמת צבעים

החלטתם שאתם רוצים שינוי באווירה של הבית אבל לא יודעים כיצד להשיג את התוצאה הרצויה?
מתלבטים לגבי שילוב נכון של צבעים בחדרים השונים?
לא בטוחים אם צבע הרהיטים מתאים לריצוף שבחרתם או אם צבע אביזרי המטבח משתלב יפה עם השיש?

עיצוב הבית בצבע הינו קונספט ייחודי המאפשר לחולל שינוי עצום בחלל הבית בזמן קצר וללא צורך בשיפוצים גדולים או שינויים מבניים.

למי מתאים ייעוץ להתאמת עיצוב בצבע?

לכל מי שמעוניין לשנות או לשדרג את עיצוב הבית ללא שיפוץ גדול או שינויים מבניים. אם אתם חולמים על אווירה שונה בבית או מעוניינים ליצור אווירה ייחודית בדירה חדשה – אבל לא יודעים כיצד לקבל את התוצאה הרצויה – עיצוב בצבע הוא הפתרון הנכון עבורכם! השירות אינו נגמר רק בבחירת צבע לקירות, אלא כולל עזרה בבחירת צבעים לריצוף, שיש, מטבח, וילונות, חפצי נוי שונים, ועוד.

התכוננו לקבל מחמאות..

כי אף אחד לא יוכל להישאר אדיש למראה החדש של הבית שלכם! לפעמים אפילו שינוי קטן יכול ליצור תחושה ומראה אחרים לגמרי – להגדיל את החלל באופן ויזואלי, להוסיף אור, חמימות, להדגיש את יתרונות החדר ולעמעם את החסרונות. צבע לבית הוא כמו בגד טוב – מאפשר להדגיש את מה שיפה ולהסתיר את מה שאתם פחות אוהבים, ולהוציא את המיטב מכל חדר ומכל חלל פנימי.

אפשר להפסיק להתלבט

לא בטוחים באיזה צבע לבחור? לא יודעים מה להשאיר ומה כדאי לשנות? ממש לא סגורים אם השיש החדש במטבח מתאים לריצוף שבחרתם? להכל יש פתרונות! בתור אשת מקצוע יש באפשרותי את הכלים והידע לעזור לכם להשיג את התוצאה שתמיד חלמתם עליה. במסגרת השירות תקבלו ייעוץ ממוקד ומותאם אישית לבחירת צבעים, שילוב צבעים והתאמה של גוונים.

אתם בידיים טובות!

כי עיצוב הבית בצבע זו המומחיות שלי.  אני עובדת לפי שיטה ייחודית שלמדתי בבית ספר לעיצוב בארצות הברית ואשר מאפשרת לי כבר מעל שמונה שנים להפוך חלומות למציאות בבתים ובפרויקטים רבים ברחבי הארץ. העניין ואהבה שלי לצבע גרמו לי לחקור, לבדוק, להתנסות ולצבור ידע רב בתחום. אני מרצה ומעבירה את הידע הזה במכללות שונות, כגון מכללת ספיר, מכללת כפר סבא, בצלאל ומוסדות נוספים – במטרה לחשוף את המעצבים לנפלאות ולאפשרויות הרבות של עיצוב בצבע.

יצירת החלל הפנימי האופטימלי ביותר עבורכם…

במסגרת תהליך הייעוץ אנו נבחר ביחד את קשת הצבעים המתאימה ביותר לכם ולבית שלכם: לקירות, ריהוט, וילונות, חיפוי, ריצוף, טפטים, ושל כל פרט אחר במטרה להפוך את הבית שלכם לחלל שבו תוכלו להירגע ולהרגיש בנוח.

כיצד נערך תהליך הייעוץ?

התהליך מתחלק לשני שלבים במהלכם אסייע לכם לבנות תכנית עבודה, להתרשם מהדגימות וליצור את התוצאה המיוחלת.

בשלב הראשון, אגיע אליכם הביתה כדי להכיר אתכם ואת הבית שלכם – על כל תכולתו. במהלך הפגישה נדבר על העדפות, מטרות, תהיות ושאלות העומדות על הפרק לגבי עיצוב הבית בצבע.

בשלב השני, אנו ניפגש בסטודיו שלי במודיעין או בדיזיין סנטר בבני ברק. במהלך הפגישה תקבלו ערכה הכוללת דוגמאות של צבעים שתוכלו ליישם בכל חדר וחדר – קירות, תקרה, ריצפה, נישות מיוחדות בבית, ועוד. בנוסף לכך, תקבלו גם  דו"ח מיוחד הכולל הערכה מלאה של כל הצבעים וההתאמות ביניהם לפי מה שדרוש לכם, כדי שתוכלו להשתמש בהם לעיצוב הבית שלכם. למשל, אם ביקשתם התאמה לצבעים במטבח, תקבלו פירוט מפורט של צבעי הארונות, דגמי השיש, חיפוי הקירות, ודברים נוספים הרלוונטיים לכם.

על איכות לא מתפשרים

בתהליך הייעוץ אני משתמשת במניפות צבעים של החברות המובילות בשוק: טמבור, נירלט, יעקובי, BG Bond, ראלף לורן, ועוד. כך שלא תתקשו למצוא את הצבעים ותוכלו להשיג אותם בכל זמן ובכל מקום. אני משתמשת גם במניפות של ספקים גדולים אחרים להתאמת צבע לחומרים נוספים, כגון מתכות, עץ, פורמייקה – כולל האפקטים הכי עכשויים ועדכניים בשוק.

ההשקעה הכי טובה שלכם

ייעוץ להתאמת צבעים לעיצוב הבית הוא אחד הדברים החשובים ביותר לכל מי שמתלבט או לא סגור על התוצאה הסופית או לחליפין למי שיודע מה הוא רוצה, אבל לא איך להשיג את המראה המיוחל. הייעוץ מתבצע בשלבי התכנון של השיפוץ, לפני ההזמנות של פרטי הנגרות והריהוט, והוא ההשקעה המשתלמת ביותר מבין כל החלטות העיצוב שלכם.

מעוניינים לשדרג את עיצוב הבית לקבלת תוצאה מושלמת?

אתם מוזמנים לפנות אלי לקבלת הסבר מפורט על השירות ולקבוע פגישה!