עיצוב פנים נכון מאפשר לקבל מרחב שמשלב בין פרקטיות ויעילות לבין יצירת סגנון יפה המבטא את הטעם האישי של הלקוח.

החלל שבו אנו גרים מהווה את כרטיס הביקור שלנו בפני כל מי שמבקר בו. אך יותר מכך, הוא משמש כביטוי לצרכים, דרישות ותחביבים שלנו. כאשר אנחנו מוקפים בסביבה שנעימה לנו ומתאימה לצרכינו נרגיש בנוח במרחב, נוכל להירגע, להיפתח ולהתפתח בו. לאומת זאת, עיצוב שלא משקף אותנו ואת הדרישות שלנו יצור אווירה לא נעימה, לא מועילה ולא אפקטיבית. בתור מעצבת פנים זכיתי לקחת חלק בעשרות פרויקטים ברחבי הארץ ולראות את השינוי העצום בהרגשה, במוטיבציה ובהישגים שעיצוב נכון ומדויק יכול ליצור.

אחד היעדים המרכזיים בעיצוב פנים הוא יצירת שילוב ואיזון נכונים בין עיצוב פרקטי לבין קבלת תוצאה סופית יפה. לשם כך נעשית עבודת מחקר יסודית שמטרתה להבין את הצרכים והדרישות היחודיים של כל לקוח. באמצעות הקשבה ותשומת לב לפרטים אצור עבורכם תכנית עבודה מסודרת ומותאמת אישית לכם ולבית שלכם.

שירותי עיצוב פנים מקצועיים מתאימים ל – 2 מצבים עיקריים:

  • במצב שבו נרצה לעשות שינוי משמעותי בבית מגורים או בעת רכישת בית מיד 2. השירות מאפשר להתאים את הבית או הדירה לצרכיי הלקוח מבחינת פונקציונליות, לתכנן ולבנות מערכות ביתיות שונות ולשנות את פני הבית כך שיתן מענה מדויק ועדכני יותר לדרישות הלקוח.
  • כשרוכשים בית חדש מהקבלן בשלב "שינוי דיירים", הקבלן האחראי על הבנייה מבקש מהלקוחות להעביר לו את השינויים שברצונם לבצע במהלך הבנייה. עיצוב פנים מקצועי יכול לסייע בתכנון מותאם ופונקציונאלי של החלל הפנימי – להוריד או לשנות קירות, שקעים, אינסטלציה, תכנון חדרים, תכנון מטבח, ועוד. לאחר קבלת המפתחות מהקבלן ניתן להמשיך להלבשת הבית עם שירותי הום סטיילינג.

לרוב אנשים פונים למעצבת פנים כאשר הם מחפשים שותפה לתהליך עיצוב הבית. ישנם שני סוגים עיקריים של לקוחות שהשירות הזה הכי רלוונטי עבורם:

  • אנשים המעוניינים לעשות שינוי משמעותי במהות ובפונקציונאליות של הבית. יכול להיות שהצרכים או הדרישות שלהם מחלל המגורים השתנו וכעת הם צריכים ליצור חלל שיעניק מענה מדויק יותר למה שדרוש להם, אך לא יודעים כיצד לעשות זאת בכוחות עצמם. מעצבת פנים מקצועית יכולה לסייע בגיבוש רעיונות, מתן הסבר ותכנון העבודה.
  • לקוחות המעוניינים בבית שהוא גם פונקציונאלי וגם ייחודי מבחינת הנראות שלו. אנשים שרוצים ליצור מראה יוצא דופן הדורש עבודה עם אשת מקצוע מוכשרת לצורך גיבוש רעיונות ותכנון העבודה. עיצוב פנים מאפשר להוציא רעיונות אל הפועל ולהפוך חלומות למציאות. אפשרות זו מתאימה לאנשים המעניינים "להפגיז" מבחינת העיצוב וליצור רושם שלא ישכח במהרה!

העבודה מתחילה מפגישה משותפת, מהקשבה למה שדרוש לכם, מהכרות עם האופי וסגנון החיים שלכם, צרכים מיוחדים, בקשות, אילוצים, ועוד. לאחר מכן נעשה סיור בבית או נלמד את הסרטוטים של תכניות הבית על מנת להכיר בצורה האופטימלית את החלל הפנימי שבו נדרשת העבודה. מתוך כל המידע הזה אגבש מבט הוליסטי על הצרכים, הדרישות והטעם האישי שלכם, שיאפשרו לי להכין תכנית עבודה מפורטת שתשקף אתכם בצורה המירבית והאופטימלית. בעזרת תכנות מחשב מתקדמות אבנה מודלים ויזואליים ורעיונות שיאפשרו להחליט בשיתוף מלא של הלקוחות על תכנית הפעולה המועדפת עליכם.

יש ברשותי את הכלים, הידע והניסיון הכרוכים בעבודה עם סוגי בתים וחללי פנים מגוונים. בעזרת תכנון נכון של תאורה, בחירת והצבת רהיטים, ריצוף, טפטים, וילונות ואפילו חפצי נוי- אפשר להוסיף אור לפינות חשוכות, להגדיל באופן ויזואלי חללים קטנים, להוסיף תחושת מרחב, ביתיות וחמימות. כל החלטה תתבצע לא רק משיקולים ויזואליים של נראות אלא גם מתוך פונקציונאליות ויעילות. התכנון המדויק מאפשר לרכז את התקציב העומד לרשותינו ולמנוע בזבוב של זמן וכסף על אלמנטים מיותרים. סדר וארגון נכונים של התקציב מאפשרים להשקיע בחומרים איכותיים יותר ובדברים שבאמת צריך וחשוב לבעלי הבית.

שביעות רצון הלקוחות הוא הערך העליון מבחינתי – ולכן אעשה הכל כדי להתאים את תכנית העבודה למה שדרוש לכם, הן מבחינת היקף העבודה והן מבחינת העמידה בלוחות הזמנים. אתם מחליטים מה מתאים לכם ואני אדאג להפוך את זה למציאות!

הותק, הניסיון והמומחיות שלי יעמדו לרשותכם לאורך כל העבודה – החל משלב ההכרות, ההתלבטויות והשאלות, ועד שלב התכנון והביצוע. הכל כדי שאתם תוכלו להיות רגועים, להפיק את המקסימום מהתהליך ולישון בשקט בלילה – כי אתם בידיים טובות!
לנוחיותכם ניתן גם להזמין שירות נוסף הכולל ליווי צמוד שבמהלכו אשמש לכם כאוזניים, עיניים, אעקוב אחר כל שלבי ההתקדמות והעבודה ואהיה לצידכם במשך כל התהליך.

עיצוב פנים יכול לתת מענה מדויק ומותאם אישית בפרויקטים רבים: עיצוב בית או דירה חדשים, דירה יד 2  ובדירה שכורה.
מעוניינים להפוך את הבית שלכם לחלל מעוצב, יפה, נוח ופונקציונאלי?