הום סטיילינג | מעצבת פנים

אם לאהוב
לא עולה כסף,
למה כולם
קמצנים באהבה?

מאיר שלו

איך נראה בית של נסיכה?
בזמן שילדות קטנות חולמות להיות נסיכות, ללבוש שמלות נשף נוצצות ונעלי זכוכית לרקוד ואלס בארמונות מפוארים ולפגוש את הנסיך, אני חלמתי לעצב להם את הארמון בו יחיו. כשנשמעו פעמוני החתונה והם יצאו לכרכרה חשבתי לעצמי שכל נסיכה צריכה ארמון ואני זאת שאעצב אותו.

שמי הלנה מור, מעצבת, בעלת סטודיו לעיצוב, מרצה ומלמדת במכללות לעיצוב פנים, יועצת למגזינים בתחום העיצוב, מפתחת שיטת – SPOT ON

את ספוט און פיתחתי בשיתוף עם כל בעלי המקצוע אצלי בסטודיו כדי לתת לכם תמונה מלאה ומדויקת של הפרויקט כחלק מהחזון שלנו לתת לכם תמונה מפורטת ומדויקת שתמנע גלישת תקציבים, עיצוב נאמן לתוכנית המקורית ועדכון שבועי בכל שלבי העבודה.

SPOT ON PLANING

שאלון מפורט שבנינו כדי לעזור לכם להגדיר את היקף הפרויקט, הדגשים שלכם, הסגנון, והציפיות מאיתנו השאלון הוא כלי חשוב בתכנון ועיצוב הבית.

SPOT ON BUDGET

התקציב שלכם – התכנון שלנו. לפני תחילת הפרויקט ניתן לכם מסמך מפורט עד לבורג האחרון. אנחנו רואים חשיבות עליונה בעמידה בתקציב ובקושי שגלישה ממנו יכולה לגרום לכם.

שיקוף ברור של התקציב ואפשריות העיצוב הנגזרות ממנו יחסוך מכם מפח נפש ולחצים בהמשך.

SPOT ON DESIGN

תוכנת עיצוב תלת מימד תאפשר לכם לערוך סיור וירטואלי בבית לאחר העיצוב ולקבל מושג ברור של התוצאה.

תפיסת העולם שלי בעיצוב מתחילה מהחשיבות הרבה למושג בית עבורנו, בית הוא המקום שבו אנחנו משילים מעלינו את השריון שלבשנו כל היום בחוץ במקומו לובשים את הנינוחות ואת האני האינטימי שלנו. עיצוב הבית צריך לשרת אתכם לזרום אתכם כחלק מכם.

לכל אדם טעם שונה, לכל משפחה מתנהלת בדרכה וכל בית בנוי אחרת לכן כאשר אנחנו מתחילים ביחד את התהליך שדורש מכם להכניס אותי פנימה לחדרי חדרים, אני מבינה עד כמה חשוב ממני כמעצבת לפתח מערכת יחסים כנה, אינטימית ויוצרת אמון כדי להפוך פנטזיה למציאות.

תפקידי כמעצבת ליצוק את הידע, הניסיון היכולת שלי שהם החומר שמדביק את הכל ביחד ליצירה סופית.

לפני שאזמין אתכם לשוטט באתר שלי ולהתרשם מעבודות שעשיתי בעבר אני רוצה להחזיר אתכם רגע לילדות שלנו כשחלמנו להיות סינדרלה או הנסיך ולהזכיר לכם שתפקיד הפיה בסיפור היה להיות בזמן הנכון ובמקום הנכון כדי לגרום לפנטזיות להתגשם.

מזמינה אתכם לקבוע פגישת היכרות איתי

הלנה