עיצוב בתים בשילוב ימי קניות – שירותי הום סטיילינג

מעוניינים לשנות או לשדרג את העיצוב הפנימי של הבית שלכם אבל לא מוצאים זמן?
נרתעים מהאפשרות שהדברים ימשכו ללא סוף ויצריכו השקעה גדולה מדי של כוחות ואנרגיות?

יש לכך פתרון – ייעוץ הום סטיילינג מקצועי בשילוב  יום קניות ממוקד. עיצוב בתים מעולם לא היה פשוט יותר!

אנשים רבים חולמים על חלל מגורים שישקף את הטעם האישי שלהם, יבטא את אורח החיים, הסגנון, הצרכים והדרישות היחודיים להם. ולמה לא בעצם? לעיצוב וסגנון הבית שלנו יש השפעה עצומה עלינו, על מצב הרוח שלנו, היכולת להתרכז ולהרגע ובעיקר להרגיש בנוח במקום המגורים.

למה דווקא הום סטיילינג?

מדובר בשירות ייחודי המאפשר לעשות שינוי גדול בזמן קצר. אתם שולטים בגודל והיקף השינויים בהתאם למה שמתאים ורלוונטי לכם. עיצוב בתים בשיטת הום סטיילינג שם דגש על ביצוע שינויים בחלל הקיים מבלי להיכנס לשיפוצים או שינויים מבניים. העבודה נעשית בשילוב צבעים, טקסטורות, בדים, טקסטיל, ריהוט, תאורה וחפצי נוי. על ידי שילוב צבעים מתאים, סידור רהיטים נכון ושימוש חכם בתאורה ניתן להוסיף אור וחמימות ולהגדיל באופן ויזואלי את החדר. בתור אשת מקצוע יש לי את הידע, הניסיון והכלים המתאימים על מנת לעזור לכם להפוך את החלום שלכם למציאות!

דיל בלעדי לעיצוב ממוקד של הבית

פגישת ייעוץ מיוחדת וממוקדת הכוללת מפגש הכרות, ייעוץ, רכישות לבית – והכל ביום אחד! פתרון מושלם לכל מי שרוצה להשלים את כל התהליך בצורה מהירה ולחסוך בזמן.

מתחילים את היום בפגישה בבית

אנו נפגש בבוקר בבית הלקוח ונתחיל בשיחת הכרות שמטרתה להבין מי אתם, מה הצרכים שלכם כמשפחה/זוג/וכו', איזה סגנון עיצובי מתאים לכם ביותר ומהו הטעם האישי שלכם. ביחד ננסה להבין את היקף וגודל השינוי הדרוש לכם מבחינת צבעים, חומרים, רהיטים, טקסטורות, תכנון תאורה ועוד. אעשה מדידות בשטח כדי להתאים את השינויים באופן אופטימלי למבנה הפנימי של הבית. לאחר מכן נבנה תכנית מסודרת להשלמת העבודה, הכוללת גם את הרשימה המפורטת ליום הקניות המשותף שלנו.

ומה עם ייעוץ למי שעדיין בשלבי השיפוץ?

במסגרת השירות ניתן גם לעשות פגישת ייעוץ כשהבית עדיין נמצא בשלבים של שיפוץ על מנת להתאים ריצוף, חיפויים, פרקט, ארונות, שילובי צבעים וכל מה שדרוש לקבלת התוצאה הסופית הרצויה עליכם.

ממשיכים ליום קניות מהנה במרכז!

כמה פעמים חשבתם שהדברים היו מתקדמים בצורה חלקה ומהירה יותר עם מעצבת הפנים שלכם הייתה אתכם ביום הקניות? עכשיו זה אפשרי! לאחר פגישת ההכרות נמשיך ליום קניות במרכז על מנת לרכוש את כל הפריטים שהחלטנו עליהם – ריהוט, תאורה, טקסטיל, ועוד. או לחליפין במידה ואתם עדיין בשלבי השיפוץ נמשיך לקניית ריצופים, חיפויים, ארונות ופרטים נוספים מהרשימה. עיצוב בתים בשילוב יום קניות מאפשר לתת מענה מיידי לצרכים של הלקוחות בהתאם למה שדרוש לכם.

ערך מוסף

היתרון ביום הקניות המשותף אינו נעוץ רק במומחיות שלי כמעצבת אלא גם בידע והבנה שלי בתחום – אוכל להמליץ לכם על מקומות הטובים ביותר בהם תוכלו למצוא את מה שדרוש לכם, לעזור במשא ומתן עם הספקים ולתת פרספקטיבה ייחודית לגבי כדאיות העסקה וגובה המחיר. המטרה היא לא רק לעזור לכם לבחור את הפריטים המתאימים מבחינת צבעים וגודל אלא לעזור לכם לחסוך בזמן ובהוצאות.

יום שכולו חוויה

אני מזמינה אתכם להצטרף אלי ליום שכולו כייף וחוויה. זהו יום מהנה ויצירתי שניתן לעשות ולהספיק בו המון! יום שבו אעזור לכם לגבש רעיון ולהפוך אותו למציאות. אנו נסיים את היום בסביבות השעה 16:00 כדי שתוכלו לנוח ולעכל את השינוי המדהים שמצפה לכם.

ומה אם לא הספקנו לסיים הכל?

לא הספקנו? לא נורא! אשלח את התוספות הרלוונטיות במייל כדי שתוכלו להשלים את הרכישות און-ליין. ואם יש צורך בהשלמות פנים מול פנים נקבע יום נוסף במחיר מוזל.

למי השירות מתאים?

עיצוב בתים ושירותי הום סטיילינג מתאימים למי שרוצה לעשות שינויים בעיצוב קיים, לשדרג את מראה הבית, למי שרכש דירה חדשה או יד שניה ורוצה לתכנן את מראה החלל הפנימי בצורה אופטימלית, ללקוחות בשלבי השיפוץ, ועוד. השירות רלוונטי לא רק לאנשים המתגוררים בבית או דירה פרטיים אלא גם למי שגר בשכירות ומעוניין ליצור אווירה שמתאימה ומשקפת יותר את טעמיו וצרכיו האישיים.

הצטרפו אלי ליום בלתי נשכח שעוסק כולו בכם ובעיצוב הבית שלכם!