נעים להכיר, שמי הלנה מור,
בוגרת מכללת בניין ודיור וביה"ס לעיצוב בצבע של קייט סמיס (ארה"ב).

משנת 2009 עוסקת בהום סטיילינג ומתמחה בהתאמות צבעים לעיצוב הבית,
מלמדת הום סטיילינג ועיצוב בצבע במכללת בניין ודיור, מרצה בכנסים ובסדנאות. 

בעצם, מדוע אתם צריכים אותי?
הרי ברשת לא חסרים אתרים של מומחים להום סטיילינג ולעיצוב הבית עם תיקי עבודות גדושים וותק דו-ספרתי. בוודאי חשבתם: הנה עוד מישהי, אחת מני רבות ורבים, טובים יותר וטובים פחות, יקרים וזולים שלמדו את צמד המילים "הום סטיילינג" ועכשיו מנסים לשווק אותו לנו, ללקוחות.
אז זהו שלא. הגישה שלי לעיצוב הבית, ולא לסתם בית, אלא לבית ש-ל-כ-ם היא שונה וייחודית.
נולדתי בברה"מ שבה הדירות היו אפורות, כמו שמי מוסקבה ביום סגריר במיוחד, הרהיטים היו זהים ופשוטים, אך הדמיון דרש הרבה מעבר למה ש"אימא רוסיה" הייתה מסוגלת לספק לילדיה. שם נוצר אצלי הרעב לשינויים, לשילובים נועזים, להפיכת הבית לא רק למבצר, כלשון הפתגם, אלא למקום שכיף לחיות בו. שכן הום סטיילינג עבורי הוא הרבה מעבר להזזת ארונות והדבקת טפטים. זוהי אמנות שבאמצעותה אני ואתם נהפוך את ביתכם ליצירת מופת. לא פחות.

רוצים לשפץ את הבית בלי לגהץ יותר מדיי את כרטיס האשראי?
מעוניינים לשנות את מרחב המחיה שלכם מן היסוד או סתם לתרום לו כמה נגיעות לגיוון ולהעצמת הערך האסתטי?
חולמים על מקום מגורים מחודש, נושם, משרה רוגע ודינמי?

העבודה שלי מתחילה מהקשבה. כן, אני פשוט מתיישבת ומקשיבה ללקוח כדי לעמוד על האישיות שלו שמאוחר יותר תמצא את ביטוייה בעיצוב. לאחר מכן שנינו סוקרים את העיצוב הנוכחי, מסתכלים על כל חריץ וכל כתם כדי לגבש דרך פעולה אופטימלית. השלב הבא הוא גיבוש אסטרטגיית העיצוב. אינני מציעה פתרונות מוכנים שכבר בוצעו בעבר, שהרי הבית שלכם אמור להיות ייחודי, שונה, מקורי, אך יחד עם זאת, נוח, חם ומחבק. כשהתכנית עומדת על תלה, מה שנשאר זה להפשיל את השרוולים ולגשת לעבודה.
בואו לעצב את הבית בסגנון אישי ובלעדי.
בואו ליהנות מחדוות היצירה ומהתוצאה האיכותית, המקורית והמפתיעה.
שלכם, הלנה או לנה (איך שתרגישו לנכון)

בבלוג שלי בנושאי עיצוב פנים, הום סטיילינג ועיצוב בצבע לא תמצאו עצות בגרוש או סתם סופרלטיבים שאין מאחוריהם ולא כלום. אני עומדת מאחורי כל מילה שמתפרסמת כאן. אני עוקבת אחרי החומרים הרלוונטיים והמעניינים ביותר שמתפרסמים ברחבי הרשת ומגישה את מה שהעליתי בחכתי בצורה קריאה ומובנת לכול. במסגרת הבלוג אשתדל לספק את מלוא המידע על הום סטיילינג מקצועי, לספר על טרנדים בינלאומיים בתחום העיצוב, לתרום מניסיוני האישי ולעשות הכול, כדי שהמראה החדש של הבית שלכם ישדר איכות ואינדיבידואליות ללא פשרות.

רבים שואלים אותי כיצד הגעתי לתחום הום סטיילינג?
פשוט רציתי לעסוק בזה כל חיי והרשתי לעצמי להתחיל לבנות את העסק העצמאי בתחום רק בגיל 36 לאחר שעשיתי קריירה מוצלחת כמנהלת לקוחות ומנהלת אסטרטגיה במשרדי פרסום גדולים , לאחר כמה תארים: היסטוריה כללית והוראה מאונ' חיפה, תקשורת ועיתונאות ו- MBA מאונ' בר-אילן.

זוכרת עת עצמי בתור ילדה משנה את מיקומם של הרהיטים בבית, צובעת קירות, מדביקה טפטים, מציירת וממסגרת, קוראת ולומדת על עיצוב הבית. אחרי זה מעונות סטודנטים, הבית הראשון, הבית השני, הבתים של קרובי המשפחה ושל חבריי היוו בשבילי מקום לביטוי יצירתיות ואהבה לתחום עיצוב פנים, המון שיפוצים בדרך שכל כך שמחו אותי (כן, אני יודעת שאתם חושבים שזה כמעט בלתי אפשרי לאהוב שיפוצים, אבל זו עובדה).

לפני 6 שנים קיבלתי החלטה ללמוד לעומקו את תחום עיצוב פנים והום סטיילינג, להתמקצע בצורה רצינית בתחום צבע שכה אהוב עליי ולצאת לדרך עצמאית ולעסוק בתחומי הום סטיילינג שאני נהנית ממנה בכל רגע.

בואו ליהנות יחד איתי!

הום סטיילינג | מעצבת פנים

אם לאהוב
לא עולה כסף,
למה כולם
קמצנים באהבה?

מאיר שלו